Fab X Forever Active Boost

Fab X Forever Active Boost

232,52 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

FAB X Forever Active Boost zapewnia witaminy oraz wyborowy smak bez kalorii, cukru i węglowodanów.

 

CENA ZA 12szt

Czy kiedy bądź żałowałeś, że nie masz więcej czasu na realizację zamiarów? Twój czas jest najcenniejszym dogodnym ci zasobem, a rozległy pułap energii przez cały dzień zdoła ci pomóc spełnić to, czego potrzebujesz. Przyrządziliśmy FAB X, by pomóc ci pozostać w zgodzie z celami w zakresie zdrowia i kondycji, a równocześnie byś mógł nadal napawać się renomowanym smakiem i korzyściami, do jakich przywykłeś z FLP.

Błyskawiczny, szybki zastrzyk energii jest czasem potrzebny, natomiast długookresowe zachowanie energii bez następującego po nim nagłego opadnięcia z sił, pomaga ci dorównać wszystkim zajęciom, bez narażania na szwank kondycji. Brak kalorii, cukrui węglowodanów sprawia, że FAB X to doskonały, poręczny napój, gdy potrzebujesz czegoś, co cię odświeży i doda energii.

Guarana, naturalny składnik, przyczynia się do natychmiastowych efektów energetyzujących, jakie daje FAB X, natomiast źródłem długofalowej energii jest mieszanka składająca się z ekstraktu z żeń-szenia oraz witamin. Wytrzymałość, koncentracja, energia i witaminy, których źródłem jest FAB X dodadzą ci sił i pomogą zwiększyć efektywność. Każdy od czasu do czasu potrzebuje dodatkowego zastrzyku energii, a FAB X to zdrowa alternatywa, której możesz być pewny.

Szczegóły

Opinie (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń