Forever Aloe Mango

Forever Aloe Mango

129,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Forever Aloe Mango - Aloes do picia z mango

Naturalne soki są niezmiennie jednym z najpopularniejszych napojów od setek, jeśli nie tysięcy lat. Trudno o inny rodzaj napoju, który jednocześnie byłby tak pyszny, orzeźwiający i zdrowy jak klasyczna szklanka soku. Z kolei do najznakomitszych soków zaliczają się te pochodzące od aloesu i mango, z których to właśnie stworzony został napój Forever Aloe Mango

Forever Living cały czas stara się odkrywać nowe połączenia naturalnych smaków, tak aby wydobyć z nich to, co najlepsze, jednocześnie nie niszcząc ich wartości zdrowotnych sztucznymi konserwantami. Wynikiem tego jest sok Forever Aloe Mango, który składa się z mieszanki owoców mango i miąższu aloesowego. Ponadto, przed zamknięciem napoju w litrowym opakowaniu, wzbogacono go o witaminę C, aby był on jeszcze zdrowszy i jeszcze smaczniejszy. Aloes jest znany ze swoich prozdrowotnych właściwości na całym świecie. 

Nie tylko wspomaga on trawienie i układ odpornościowy, ale także zmniejsza poziom stresu i regeneruje siły organizmu. Co więcej, pomaga nam w pozbywaniu się toksyn z organizmu oraz reguluje poziom glukozy we krwi. Z kolei miąższ powstały z tej rośliny ma znaczny wpływ na dobre działanie układu trawiennego. Wszystkie te właściwości to tylko część zdrowotnego aspektu aloesu z Forever Aloe Mango. Co z owocami mango? Jakie są ich aspekty zdrowotne? Przede wszystkim są one źródłem takich witamin jak witamina A, E i B. Zawierają też całą listę składników mineralnych, które zwiększają wydajność naszego organizmu. Warto wspomnieć, że owoce te zawierają również substancje, które przy regularnym spożywaniu wyostrzają wzrok. W połączeniu z miąższem aloesowym, a także dodatkiem witaminy C skutkuje to pierwszorzędnymi właściwościami zdrowotnymi pysznego soku Forever Aloe Mango. 

Właściwości Aloesu Forever Mango

  • Ekstrakt aloesowy około 86% soku z liści aloesu
  • Produkt nie zawiera sztucznych aromatów
  • Zawiera dużą ilość polifenoli
  • Zawiera koncentraty naturalnych soków z mango
  • Wysoka zawartość witaminy C
  • Nie zawiera glutenu
  • Bez konserwantów

Szczegóły

Opinie (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń