FAB Forever Active Boost

FAB Forever Active Boost

1 Opinii
232,52 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

 Forever Active Boost - Zaznaj optymalnego pobudzenia, jakie podtrzymuje się szalenie długo.

 
CENA ZA 12 szt
 
Forever Living Products przedstawia napój energetyczny, dzięki jakiemu zapomnisz o wyczerpaniu i wytrzymasz tak wiele, ile zechcesz. Skorzystaj z siły FAB!
 
Forever Active Boost  jest powiązaniem fenomenalnych wartości trunku energetycznego i sportowego. Napój energetyczny zaistniał w podtrzymaniu o najnowsze doświadczenia, jakie pieczołowicie wykonywał zespól fachowców. FAB jest perfekcyjnym rozwiązaniem na męczący dzień zajęć lub wycieńczającą zmianę w pracy. FAB Forever Active Boost to Twoje źródło energii, które zawsze możesz mieć pod ręką.
 
Swobodnie - organizuj swoje sprawy, pracuj, uprawiaj sport i zatrzymuj pełne skoncentrowanie ucząc się do egzaminu - FAB Forever Active Boost podeprze Cię bez względu od wielkości i natężenia Twoich działań.
 
Unikalność FAB uwydatniają jego komponenty, w jakich m.in. odnajdziesz uzyskiwaną z Brazylii Guaranę, jaka zagwarantuje Ci błyskawiczny napływ energii. Z kolei o sile FAB zaświadcza wykreowana przez czołowych rosyjskich naukowców i badaczy sportowych technika ADX7, jaka obejmujeunikalną kompozycję adaptogennych ziół i substancji pożywnych.
 
Współczesna technologia ADX7 pomogła rosyjskim siłaczom wygrać ponad 130 olimpijskich medali! Kompozycja witamin z grupy B, elektrolitów i adaptogennych ziół zapewni Ci wysoką efektywność tego napoju energetycznego. FAB Forever Active Boost  nie tylko nadaje siły i ma długofalowy efekt, ale również jest przepyszny. Już dzisiaj zadbaj o zapas FAB i ciesz się werwą oswobodzoną z każdej z puszek.
 
Po skosztowaniu FAB i doznaniu jego przewlekłego funkcjonowania, nie zechcesz już żadnego innego napoju energetycznego!
 
  • Guarana daje natychmiastowy zastrzyk energii
  • Mieszanka adaptogennych ziół zapewnia wysoką skuteczność
  • zawiera technologie ADX7
 
Cena za szt. - 250 ml

Szczegóły

Opinie (1)

1 Opinie

ocena produktu
Trzeba przyznac że dodaje energii a nie tak jak te podróbki z sklepu
dnia

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń