Forever Aloe Vera Gel Mini 330ml

Forever Aloe Vera Gel Mini 330ml

47,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Forever Aloe Vera Gel 330ml - aloes do picia

Jednym z napojów aloesowych Forever, powstałym na bazie sukulenta występującego w Afryce, na Madagaskarze oraz na Półwyspie Arabskim, jest Forever Aloe Vera Gel Mini, zawierający w swoim składzie prawie stuprocentowy sok z aloesu.
 
Właściwości zdrowotne tej rośliny znane są od wieków – obecnie najczęściej stosowany jest do produkcji kosmetyków naturalnych, preparatów doustnych oraz specyfików ochronnych skóry.
 
Aloe Vera Gel Mini jako jeden z najlepszych specyfików wspomagających organizm, został odznaczony certyfikatem Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu. Jego właściwości znakomicie wspierają  układ immunologiczny, dobrze wpływają na pracę jelit poprawiając trawienie, a także zawierają cenne antyoksydanty, pozwalające na zwalczanie wolnych rodników.
 
Dodatek witaminy C pomaga uszczelniać naczynia krwionośne, i pozwala na szybsze zwalczanie rozwijających się infekcji.
Dzięki absolutnie aseptycznej produkcji,  Aloes Forever Mini nie zawiera żadnych konserwantów, sztucznych barwników i niekorzystnych dodatków.
 
Przedstawiany napój aloesowy Forever, pakowany jest w poręczne mniejsze opakowanie niż dotychczasowy aloes do picia, dzięki czemu jest świeży i zachowuje wszystkie swoje cenne właściwości.
Dodatkowym atutem jest fakt, że opakowanie Forever Aloe Vera Gel  jest wykonane z tworzywa całkowicie nadającego się do recyklingu.

Szczegóły

Opinie (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń