Forever R3 Factor

Forever R3 Factor

1 Opinii
196,76 zł
Brutto

Głęboka rewitalizacja skóry.

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

R3 Factor będąc kremem o delikatnej i emulsyjnej zwartości, jest równocześnie znakomitym skontaminowaniem delikatnych kwasów owocowych z przyrodniczym i dziewiczym miąższem Aloe Vera.

 
Krem ochronny R3 Factor zagwarantuje Twojej skórze głębokie nawilżenie i przywróci jej jędrność i młodociany wizerunek. W zasobnym składzie Forever R3 Factor mieści się stabilizowany miąższ Aloe vera, alfa hydroksykwasy, rozpuszczalny kolagen i witaminy A i E, jakie są konieczne dla zdrowia cery.
 
Witamina E jest silnym antyoksydantem, gdy witamina A sprzyjająco wpływa na cerę i pomaga jej w zatrzymaniu zdrowia. Alfa-hydroksykwady (AHA), nazywane także kwasami owocowymi, pochodząc z przyrodniczych źródeł roślinnych,funkcjonują złuszczająco. AHA rozpuszczają spoiwo przytrzymujące martwe komórki naskórka na nawierzchni cery i tym też pozbywają się martwych komórek, które hamują kremom nawilżającym drogę w głąb cery.
 
Kompletny bieg odbudowy skóry trwa od 21 do 28 dni i dokładnie tyle czasu winnaś dać R3 Factor, ażeby w pełni się objawiło jego zbawienne funkcjonowanie. Krem R3 Factor scalając kojący aloes z kwasem AHA, stanowi pierwszą linię defensywy w walce z niekorzystnym działaniem czasu. Zatrzymaj swój młodociany wizerunek na dłużej!
 
  • Pomaga w zachowaniu urodziwego kolorytu skóry oraz jędrności skóry.
  • Zachowuje, przywraca i odnawia Twoją skórę.
 
Opakowanie: 56,7 g

Szczegóły

Opinie (1)

1 Opinie

ocena produktu
używam od 2 tygodniu i już widzę efekty. Mam gładką nawilżoną skórę o jednolitym kolorze.
dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń