forever hydrating serum

Hydrtaing Serum

208,43 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Serum nawilżające Forever Hydrating Serum zawiera aż cztery rodzaje kwasu hialuronowego. Dzięki temu produkt ten zapewnia nawilżenie powierzchni skóry i pomaga utrzymać nawodnienie w jej wnętrzu. Cera stanie się bardziej elastyczna, gładka i widocznie piękniejsza. Forever Hydrating Serum zminimalizuje również oznaki starzenia, wygładzając zmarszczki.

Smog i zanieczyszczone powietrze szkodzą skórze, która codziennie musi zmagać się także ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi czy negatywnymi skutkami ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Wszystkie te czynniki mogą powodować nadmierne wysuszenie i osłabienie skóry. Stosując Forever Hydrating Serum dbasz o swoją skórę w najlepszy sposób. Serum to nie tylko uzupełnia działanie kremów nawilżających, ale także znacząco podnosi ich skuteczność. Cztery rodzaje kwasu hialuronowego zawartego w Forever Hydrating Serum docierają do głębszych warstw skóry i skutecznie ją nawadniają.

Dzięki temu możesz cieszyć się piękną, zdrową i nawilżoną skórą o promiennym blasku. Wybierz Forever Hydrating Serum, aby spowolnić oznaki upływu czasu i zachować młody wygląd skóry. Dogłębnie nawadniające serum marki Forever uelastycznia i ujędrnia skórę, czyniąc ją zdrową, mocną i piękną. Nawilżanie zewnętrznych jak i głębszych warstw skóry to podstawa. Zadbaj o swoją skórę w najlepszy możliwy sposób z marką Forever!

Szczegóły

Opinie (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń