Infinite by Forever Living Firming Complex

Infinite by Forever Living Firming Complex

242,05 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Infinity by Forever Firming Complex - dla zdrowia i piękna

 
Piękno to obraz widziany także oczyma duszy. A to dlatego, że zawsze wypływa ono z wewnątrz, mając swoje głębokie korzenie. Ta prawda stała się inspiracją do stworzenia suplementu Infinity by Forever Firming Complex. Suplementu, który dbając o zdrowie, staje się także źródłem piękna.
 
Bo piękno rozkwita jak kwiat
 
To w jego pąku znajduje się to, co najcenniejsze. Jeśli jest on źródłem piękna, po rozkwitnięciu płatki zachwycą oczy widza. I tak samo jest z naszą skórą. Jeśli od wewnątrz dostarczymy jej tego, co najcenniejsze, przez długie lata będzie zachwycała swoim promiennym, zdrowym wyglądem.
 
Tylko naturalne składniki
 
W laboratoriach Forever nie ma miejsca na to, co sztuczne. Do produkcji suplementu Infinity by Forever Firming Complex pozyskiwane są wyłącznie naturalne składniki pochodzące z kontrolowanych upraw. Dzięki temu każda tabletka jest cennym źródłem witamin, białek i składników mineralnych, którymi obdarowuje nas natura. I dzięki temu też jest w pełni bezpieczną dla organizmu.
 
Niesamowite połączenie
 
W naturze najpiękniejsze jest to, że potrafi ona doskonale się dopełniać. To dopełnienie stało się inspiracją do stworzenia niesamowitego wręcz połączenia wyciągu z melona oraz europejskiej pszenicy. Podczas gdy melon jest bogactwem dysmutazy ponadtlenkowej, stając się cudownym w swym działaniu antyoksydantem, pszenica dostarcza organizmowi fitoceramidów, tak ważnych dla utrzymania doskonałej kondycji skóry mimo upływu lat. 
 
Kolagen + witamina C
 
Te dwa składniki nie tylko dopełniają skład suplementu, ale też gwarantują jego kompleksowe działanie. Dzięki nim skóra chroniona jest przed utratą elastyczności, odzyskuje zdolności regeneracyjne i nabiera promiennego wyglądu. 
 
Stosowanie
 
Infinity by Forever Firming Complex to suplement, którego dwie tabletki dziennie potrafią przywrócić zmęczonej skórze dawny blask i skutecznie ochronić ją przed negatywnymi skutkami stresu, przemęczenia czy oddziaływania czynników drażniących znajdujących się w powietrzu. A to wszystko w zgodzie z naturą.
 

Szczegóły

Opinie (0)

Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń