Pasta Forever Bright w walce z pruchnicą

Propagując wśród znajomych i pacjentów wyśmienite artykuły Forever Living, zawżdy podkreślam ich prewencyjną rolę.Masując dziąsła przy każdym myciu znakomitą pastą Forever Bright, smarując je powszednio na noc Galaretką Aloe Vera Gelly lub płucząc Aktywatorem Aloesowym prowadzimy najbardziej naturalną na świecie i zarazem najbezpieczniejszą akcję zapobiegania chorobom przyzębia. Nic tak nie broni naszych dziąseł przed wybuchami przykrych schorzeń jak utrzymywanie w jamie ustnej poziomu kapitalnej równowagi biologicznej. Tak pielęgnowane przyzębie broni się samo - także przed atakami bakterii jak i grzybów.

Z medycznego obowiązku należy jeszcze przypomnieć o jednym - pomimo, że aloesowa pasta do zębów Forever Bright wybitnie i ogromnie dogłębnie poleruje zęby, usuwając z nich przede wszystkim tzw. płytkę nazębną - osad, jaki w porę nie ściągnięty twardnieje i forever brightstaje się kamieniem nazębnym, nie zapominajmy o regularnym, profesjonalnym eliminowaniu złogów tego kamienia z obszarów poddziąsłowych, gdyż tam funkcjonowanie nawet Pasty Aloesowej już nie sięga, i mimo, iż po wielokroć spostrzegałam u pacjentów stosujących systemarycznie Pastę Aloesową, iż zewnętrzny kamień nazębny rozdrabniał się i odpadał, niestety, nie dotyczy to jego najbardziej niebezpiecznych złogów -tych pod dziąsłami, gdzie rozwijają się bakterie powodujące np. paradontozę.

Co najmniej dwa razy w roku do roku pożądane byłoby odwiedzić gabinet dentystyczny i poddać się zabiegowi skalingu, czyli wyeliminowania przewrotnie schowanych pod dziąsłami zmineralizowanych złogów.Dentysta dokonując tego polerowania z pewnością zapyta nas, czego użytkujemy do codziennej pielęgnacji, bo mamy takie piękne i urodziwe przyzębie?


SKLEP - Forever Business Owner - 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock