Forever Living Products to renomowana marka, której sława wciąż rośnie. Nie można się temu dziwić, skoro firma ta proponuje swoim klientkom i klientom wysokiej jakości produkty, które oparte na naturalnych składnikach i prostych formułach. Misją marki jest dostarczanie odbiorcom tego, co najlepsze. Wszystko to zgodnie z mottem „Koncentracja na jak najmniejszej liczbie surowców i jak największej ilości natury". 

Wizjoner i założyciel

Firma Forever została założona przez wyjątkowego człowieka. Jest nim Rex Maughan. To człowiek z wizją, który nie boi się prowadzić firmy zmieniającej życie wielu ludzi - nie tylko klientów, ale również pracowników. Rex Maughan zdobył wykształcenie i doświadczenie, które pozwalają mu mądrze zarządzać firmą i szukać nowatorskich rozwiązań znanych problemów. Pracownicy oceniają Rexa bardzo pozytywnie. Często mówią o jego wielkim sercu i o tym, że na prawdę o nich dba. W związku z tym wiele osób marzy o karierze biznesowej właśnie w Firmie Forever Living Products. Przemyślany i atrakcyjny system premiowania pracowników sprawia, że mają oni motywację do pracy i każdy z nich chce odkryć swojego wewnętrznego lidera. To właśnie postawa zgodna z filozofią Rexa oraz przyjętym przez niego światopoglądem. Z tego też powodu pracownicy firmy mogą liczyć na wsparcie i otoczenie ich właściwym szacunkiem oraz opieką. 

Siła w aloesie

W Firmie Forever stawia się na naturalne składniki. Podstawą większości formuł jest aloes z własnych, certyfikowanych plantacji. Musi on spełniać wiele rygorystycznych norm, by mógł być uznany za surowiec najwyższej jakości. A tylko taki nadaje się do tego, by wykorzystać go do produkcji. Właśnie dlatego ogromną wagę przywiązuje się do jakości surowca na każdym etapie produkcji. Chodzi przecież o to, by wykorzystywać do produkcji wyłącznie naturalne składniki najwyższej jakości. Tylko one mogą pozwolić na wytworzenie niesamowitych produktów. Do flagowych propozycji firmy Forever Living Products należą kosmetyki - kremy, balsamy, żele do mycia i żele antybakteryjne na bazie naturalnego aloesu. Prawdziwym hitem jest też odżywczy napój aloesowy wzbogacony witaminą C. To orzeźwienie i bomba witaminowa w jednym. 

Niezwykłe możliwości zarobku

Firma Forever Living Products kreuje także liderów, których wspiera na każdym kroku ich działalności. Zachęca ich do rozwoju, realizowania siebie i swoich celów, równocześnie też pozwalając im zdobywać atrakcyjne premie i wynagrodzenie. Sprzedaż produktów z aloesem cieszy się dużą popularnością, bo są zdrowe i modne. Praca dla Forever Living Products to wyjątkowa propozycja dla osób, którym zależy na własnym rozwoju, na zdobywaniu nowych doświadczeń i niezależności finansowej. Praca dla FLP to marzenie wielu osób. To sposób na dorobienie sobie na tradycyjnej wypłaty albo też pomysł na zarabianie na życie. Duże możliwości rozwoju sprawiają, że praca w sprzedaży produktów na bazie naturalnego aloesu nigdy się nie nudzi. To też niezwykła szansa poznania wyjątkowych ludzi i nawiązania z nimi trwałych relacji.

Na naszych produktach szukaj takich certyfikatów:

  • International Aloe Science Council - Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu
  • PETA Cruelty Free - Produkty nietestowane na zwierzętach
  • Islamic Seal of Approval - Islamska Pieczęć Aprobaty
  • Kosher - Certyfikat koszerności
  • Halal - Certyfikat islamski

Forever Living Products - certyfikaty

Produkt dodany do listy życzeń