Kosmetyki do walki z cellulit

Możemy i sobie, i naszym klientkom zaproponować imponujące narzędzie profilowania figury w postaci Aloesowego Zestawu Tonizującego .To oszałamiający as w rękawie firmy Forever! Aloesowy Zestaw Tonizujący to nie tylko domowy zabieg rodem ze spa – co więcej, kosztuje ułamek tego, co sesja w salonie, i wykonywanyjest wynikami, które działają! Stworzony, by ujędrniać i tonizować, Aloesowy Zestaw Tonizujący pomaga łagodzić nierówności obudzone przez cellulit – przede wszystkim w regionie bioder i ud – wygładzając i spłaszczając komórki tłuszczowe, przywracając zwykłą elastyczność cery i nadając jej tęgi, urodziwy i zdrowy wygląd. Jeśli w skontaminowaniu z Clean 9 i Lifestyle 30 stanie się fragmentem całkowitego oprogramowania kontroli wagi, forever living aloe body tonerefekty mogą być niesamowite! Jako efekt niestrudzonych badań, Aloesowy Zestaw Tonizujący cudownie scala trzy kluczowe substraty:zespół ziół europejskich znanych ze predyspozycje do modelowania i tonizowania,100-procentowo unormowany aloes, o właściwościach także nawilżających, jak i penetrujących,oraz dwa pierwiastki rozgrzewające, czyli pieprz turecki i olejek cynamonowy, oferując nie tylko powierzchowne korzyści. Bo odżywiając i stymulując skórę – najogromniejszy oddychający i oczyszczający narząd systemu – zbiór ten może wzmacniać metabolizm komórkowy, całościowo poprawiając cyrkulowanie i uwalniając zastopowane toksyny.Ekskluzywny Zestaw Tonizujący może w domowym zaciszu donieść wyborne, relaksujące i odmładzające wyniki zabiegu spa – jak użytkujesz go właściwie, w pięciu otwartych krokach:

1. Oczyszczanie

Weź kąpiel lub prysznic z Aloe Bath Gelee używając naszej myjki loofah, by oczyścić, wygładzić i pobudzić skórę. Następnie te partie ciała, jakie będą obwijane, przetrzyj starannie Aktywatorem Aloesowym narzuconym na wacik, usuwając przy tym resztki żelu do kąpieli.

2. Zaznaczanie i mierzenie

Pomiary dokonaj dwakroć – przed zabiegiem i po nim. Zaznacz ramię, biodra i udo – każde w trzech położeniach. Zsumuj każde centymetry, a osiągnięty wynik będzie twoim odnośnikiem.

3. Nakładanie Aloe Body Toner

Narzuć bogato Aloe Body Toner na te serie ciała, jakie chcesz poddać tonizacji. Efekt rozgrzewający i pobudzający jest wprost proporcjonalny do liczebności kremu: im więcej go nałożysz, tym więcej ciepła zostanie wygenerowane. Unikaj nakładania Aloe Body Toner na podrażnioną lub świeżo depilowaną/goloną skórę czy zaraz po kąpieli. Zawsze omijaj te partie skóry, które są przede wszystkim czułe, takie jak biust, buzia itp. Natychmiast po nałożeniu kremu umyj ręce, pieczołowicie zamknij opakowanie kremu i magazynuj go poza zasięgiem dzieci.

4. Owijanie foliątonizacja-cellulit-aloe

Partie, na jakie pozostał naniesiony Aloe Body Toner, owiń folią – niezbyt mocno, ale i nie za luźno – zawsze do góry i w kierunku ciała. Np. gdy okrywasz udo, zaczynasz od jego wewnętrznej strony, potem odwijasz folię do tyłu, ku zewnętrznej stronie i dookoła do przodu. Pozostaw folię na skórze przez około godzinę – w tym czasie ułóż się wygodnie, unosząc stopy do góry. Nie ucinaj sobie drzemki ani nie też nie rób nic wymagającego wysiłku – możesz poczytać lub pooglądać telewizję. Po godzinie usuń folię i od razu ją wyrzuć. Teraz zmierz te same miejsca co przed tonizacją i sumę centymetrów odejmij od sumy wyjściowej.Potencjalne resztki Aloe Body Toner wmasuj w skórę. Nie kąp się przez około 4 godziny po zakończeniu tonizacji, pozwalając temu procesowi trwać.


SKLEP - Forever Business Owner - 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock