Forever Epiblanc i usuwanie przebarwień skóry

Skończyło się latko, z uciechą korzystaliśmy ze słońca, łapiąc każdy jego promień, gdyż każda z nas fantazjuje o pięknej, opalonej skórze. Na nieszczęście, zapominamy o użytkowaniu protektorów słonecznych – przebarwienia słoneczne, nieustanny stres i niekorzystne warunki środowiska, w którym mieszkamy, nierzadko powodują, że naszej cerze wystarczająco daleko do doskonałości.Tak samo jak mroźne zimowe dni, również i płomienne letnie miesiące mogą „zgasić blask” nawet w największym stopniu promiennej cery.

Forever Living może pomóc: fenomenalna formuła opartego na Aloe Vera kremu wybielającego Forever Epiblanc pozostała zaprojektowana specjalnie po to, by rozświetlać cerę i zrównywać kolor cery, ado tego wspomagać w forever living epiblancwyrównywaniu przebarwień. Krem ostrożnie niweluje ton skory i przyczynia się do tego, iż cera jest świeża i czysta.

Krem walczy również z przebarwieniami związanymi z wiekiem i tzw plamami wątrobowymi.Nasz 100% stabilizowany miąższ Aloe Vera stanowi fenomenalną kanwę dla przyrodniczych ekstraktów roślinnych takich jak arbutyna (wyciąg z mącznicy leczniczej), szczaw zachodni i przyrodnicza witamina E.

W rezultacie skontaminowania tych elementów otrzymano ten znakomity krem wybielający.Najlepsze rezultaty przynosi nakładanie Forever Epiblanc bezpośrednio na przebarwienia lub ciemne skazy, także rankiem, jak i wieczorem.

W bardziej słoneczne dni, warto nakładać każdego dnia nie tylko Forever Epiblanc, ale także Aloe Sunscreen.


SKLEP - Forever Business Owner - 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock