Aloes Forever dla dzieci

Aloes dla dzieci?Matki zawżdy zastanawiają się jak wcześnie i w których przypadkach można podać Aloe vera dzieciom. Dla mnie nie była to jakoś szczególnie trudna decyzja do podjęcia.Oto mój synek, Kacperek, który właśnie skończył 10 miesięcy – jego dzienna rutyna to butelka wody z miąższem aloesowym z kawałkami brzoskwiń i tabletką witamin skontaminowanych z minerałami.

W momencie jak wprowadziłam do jego diety jarzyny i owoce, automatycznie pojawił sie Forever Aloe Bits N’ Peaches, pyszny, przygotowywany umyślnie dla dzieci miąższ aloesowy, najlepsza “jarzynka” jaką wolno zaoferować młokosom. Z kompletem 10 minerałów, wieloma różnymi witaminami, całą baterią witamin z grupy aloes forever dla dzieciB, również B12, z nader znaczącym kwasem foliowym, wieloma enzymami i wielocukrami – aloes jest bardzo efektywnym sposobem na budowanie mocarnego systemu defensywnego u dzieci.

Jako że Aloes Forever jest gęsty, pełen miąższu i kawałków brzoskwiń, miksuję go dokładnie, przelewam przez sito i w owym czasie mam pełne przekonanie, że Kacper skorzysta z wszystkiego co podaje aloes, mimo że wciąż pije z butelki przez smoczek. Dorzucam mu jeszcze tabletkę Forever Kids – minerałki i witaminki zespolone z fitoskładnikami. Dawniej pigułki zgniatałam, ale szkoda zachodu. Pastylka rozpuszcza się całkowicie zanim Kacper skończy butelkę swojego aloesowego napoju. Z jakiego powodu dołączam mu witaminki i minerały? A to już przy innej okazji. Pozdrawiam serdecznie.


SKLEP - Forever Business Owner - 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock