Zalety Forever Living Products

Jedną z największych zalet Forever Living Products jest to, że wszystkie produkty począwszy od kosmetyków a kończąc na suplementach produkowane są na bazie całkowicie naturalnych składników i nie zawierają żadnych sztucznych aloes foreverbarwników czy konserwantów ani innych środków chemicznych.

Dzięki temu mogą być długotrwale stosowane bez obawy o jakiekolwiek skutki uboczne dla zdrowia czy urody.
Produkty firmy
Forever Living Products na bazie opatentowanej formuły satbilizacji Aloe Vera były pierwszymi produktami, którym przyznano Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu (IASC - International Aloe Science Council). Pieczęć ta znajduje się na wszystkich aloesowych produktach Forever .

FLP do uprawy aloesu nie używa zadnych pestycydów ani sztucznych nawozów, korzysta tylko i wyłącznie z naturalnych sposobów tzn. kóz i owiec do kontroli chwastów oraz zapewnienia w 100% naturalny nawóz by uzyskiwać najlepsze zbiory, nie narażając aloesu na utratę cennych składników odżywczych. Liście aloesowe są przetwarzane w ciągu kilku godzin, dzięki czemu miąższ Aloe Vera pozostaje najczystszy i najświeższy o nienaruszonych właściwościach.


SKLEP - Forever Business Owner - 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock