Aloe Ever Shield - aloesowy, naturalny dezodorant

Aloes aloe vera jest dezodorantem samoistnym! Naturalnie - dezodorantem, a nie antyperspirantem! Oddziaływanie miąższu aloe vera jest wielokierunkowe, jednak w żadnym wypadku nie przekracza trwałości biologicznej - ani podskórnej zmiany materii, ani likwidowania wraz z potem substancji balastowych i toksycznych, ani samoistnej flory bakteryjnej skóry.To oczywiście ci nasi mali bakteryjni sprzymierzeńcy, zamieszkujący naskórek wprawiają nas nieraz w zakłopotanie, bo kiedy pot wywlecze się na nawierzchnię skóry i zalega tam przez jakiś okres, umieją rozmnożyć się zbytnio, produkując w dodatku bardzo krępujące zapachy! Nie oznacza to jednakże, że przynależy uniemożliwiać temu zjawisku mordując całe kolonie skórnych saprofitów za pomocą medykamentów o mocnym funkcjonowaniu antybiotycznym (poniektóre koncerny kosmetyczne nie wahają się i takich substancji dodawać do swoich wyrobów higienicznych!).Aloesowy dezodorant w sztyfcie Aloe Ever Shield opiera swoje funkcjonowanie tylko i jedynie na naturalnych właściwościach cnotliwego miąższu aloe vera.Używając go zdołamy liczyć dlatego na:

* obniżenie zbytniej potliwości tylko i wyłącznie przez uspokajające działanie na pracę gruczołów epokrynowych

* przyrodnicze, bakteriostatyczne funkcjonowanie dezodorujące na powierzchni skóry, aby saprofity skórne nie namnażały się nazbyt na pożywce z potu

* uspokajające i uspokajające działanie na skórę traktowaną może nazbyt długo antyperspiracyjnymi kompozytami aluminium i dezodorant aloesowypodwalinami o funkcjonowaniu antybiotycznym. Uwaga! Ze względu na oczyszczające działanie cnotliwego aloesu, przez pierwszych parę dni skóra może likwidować na powierzchnię nieco pozostałości po starych antyperspirantach. Powinno się je czym prędzej likwidować, zmywając czystą wodą!

* aksamitny, tajemniczy zapach, jaki nie kłóci się np. z naszymi ulubionym perfumami lub wodą kolońską.

Na całym świecie nasz dezodorant Aloe Ever Shield słynny jest szczególnie w otoczeniach ludzi, jacy wprawnie tak dobierają sobie wyroby dziennej pielęgnacji i higieny, aby do tego nie tylko nie szkodzić swojemu zdrowiu, ale je pielęgnować. Bądźmy ludźmi cywilizowanymi i nowomodnymi, ale nie czyńmy tego za wszelką cenę. Albowiem obecne zdeterminowania kulturowe zmuszają nas do ukrycia naturalnych zapachów ludzkiego ciała ? czyńmy to dbając jednak zresztą, ażeby przy okazji nie osłabić żadnej z delikatnych równowag biologicznych naszego systemu. Aloesowy dezodorant w sztyfcie Aloe Ever Shield to jedno z najrozsądniejszych i w największym stopniu przyrodniczych rozwiązań współczesnego świata!


SKLEP - Forever Business Owner - 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock