Aloes Aloe Vera na lato

Zbliża się tak niespiesznie wyczekiwane przez nas lato, jest to okres, w którym nasz ustrójpotrzebuje ponadprzeciętnej troskliwości. Aloes wybornie sprawdza się w roli opiekuna naszej cery.

Aloesowy balsam do ust Wskutek kompozycji olejku jojoba zwilża i ochrania usta przed wysuszeniem. Nadzwyczaj przystępna "pierwsza pomoc" przy ugryzieniach, delikatnych skaleczeniach, otarciach itp.

aloeDezodorant Aloe Ever Shield Wydajny, a jednocześnie subtelny i przyjemny dla skóry, może być nakładany bezpośrednio po opalaniu, goleniu czyli depilacji. Nie zawiera soli aluminium, nie wywołuje toteż podrażnień i reakcji uczuleniowych. Nie brudzi ubrań.

Aloe Sunscreen Emulsja do opalania SPF 30, która wybornie ochrania każdy typ skóry i zatrzymuje cechy profilaktyczne do 40 minut kąpieli. Nakładaj ją obficie na 15-30 minut przed wyjściem na słońce. Aloe Sunscreen sprawdza się podobnie imponująco jako emulsja uśmierzająca po opalaniu, uspokajając i nawilżając cerę .


SKLEP - Forever Business Owner - 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock