Forever Daily - bomba witaminowo mineralna

                                                                                                                                                   forever daily
 
 
 
FOREVER DAILY z miksturą AOS Complex z naszym własnym aloe vera to zaawansowany system zaopatrywania elementów pożywnych.Nasza nowatorska zastrzezona formuła mieści 55 rewelacyjnie zbilansowanych, pokrytych warstewką aloesu elementów pożywnych, włącznie zpolecaną dobową dozą witamin.
 
Już 2 pigułki Forever Daily™ obejmują w 100% rekomendowane powszednie spożycie na witaminy i minerały z grupy B – B1, B2, B6, B12, niacynę, kwasfoliowy,biotynę i kwas pantotenowy, tudzież na witaminy rozpuszczalne w tłuszczach – A, D, E a także witaminę C.
 
W skład Forever Daily™ wchodzi również zawartość składników mineralnych – żelazo, jod, cynk, selen, miedź, mangan, molibden i chrom, jakie przyzwolą Ci zadbać o samopoczucie,ładny wizerunek i należyte zdrowie. Dodany do wyrobu opatentowany preparat na bazie aloesu AOS Complex dostarcza naturalnych substratów - bioflawonoidów z cytrusów,żelu z aloe vera, hesperydyny, koenzymu Q10, luteiny tudzież likopenu i zeaksantyny.
 
Luteina to kompozyt z grupy karotenoidów, zawarty wwarzywach i owocach (m.in. w jarmużu i szpinaku). Hesperydyna jest flawonoidem zawartym w owocach cytrusowych. Natomiast likopen to bardzo łatwo rozpuszczalny srodek w tłuszczach czerwony barwnik obecny np. w pomidorach. Zeaksantyna jest izomerem luteiny, który występuje w siatkówce oka.

 

 

SKLEP - Forever Business Owner - 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock