Piękne ciało z Forever Living Products

Zachwycające oczyszczenie

Rozpocznij od szczególnie pożywnego Forever Aloe Scrub. Mikrogranulki utwardzonego olejku jojoba zawieszone w dziewiczym miąższu aloe vera, tworzące ten unikalny scrub, pomagając nam pozbyć się umarłych komórek zrogowaciałego naskórka. Skóra jest zdecydowana do nawilżenia – otóż swobodniej wchłonie kosmetyki pielęgnujące, a Ty będziesz mogła rozkoszować się jej młodzieńczym błyskiem.

Apetyt rośnie w miarę wygładzania

Czas na depilację! Każda dama wie doskonale, że szczupłe i seksowne nogi żądają depilacji. Ekspresowo i bezboleśnie usuniesz niechciane włoski, a twoja skóra będzie dotkliwie nawilżona i odżywiona.Upiększ i ujędrnij Aloe Body Toner, pięknie rozgrzewający i ożywczy krem jednoczy się z siłą stabilizowanego miąższu Aloe vera, by formować i tonizować skórę. Ma on formułę zaprojektowaną do użytku z folią podczas domowych sesji „body wrap” i aloe conditioning creme foreverposiada emulgatory, substancje nawilżające oraz rozgrzewające.

Ten troskliwie uplanowany krem, którego zadaniem jest ozdabianie i ujędrnianie ciała, mieści substraty wybrane ze względu na swoje właściwości rozgrzewające i orzeźwiające. Sekret tkwi w skontaminowaniu aloesu i wyselekcjonowanych ziół europejskich z dwoma wyśmienitymi substancjami rozgrzewającymi: olejkiem cynamonowym i pieprzem tureckim.

Ujędrnienie do kwadratu

Aloe Body Conditioning Creme to szampański partner Aloe Body Toner, wspierający cię w dążeniu do zachowania zgrabnego, urodziwego wyglądu ciała. Te dwa, subsydialne się elementy Aloesowego Zestawu Tonizującego, powiązane z trafną dietą i regularną gimnastyką zdołają pomóc ci obniżyć cellulit. Aloe Body Conditioning Creme ułatwia regenerować krążenie podskórne, co z kolei pomaga wyzwolić uwięzione płyny i tłuszcze, nagminnie przyczyniające się do powstawania cellulitu. Aloe Conditioning Creme o gęstości zbitej, nietłustej emulsji ma wysoką zawartość konspektów z ziół europejskich, emulgatorów i substancji nawilżających. Funkcjonalny jako krem do masażu, może być też użytkowany do pielęgnacji pełnego obszaru wokół bioder, nóg lub tych frakcji ciała, których nie powinno się obwijać. Dodany po tonizacji, posiłkowo żywi twoją skórę.


SKLEP - Forever Business Owner - 480000143503

Warszawa,Kraków,Łódź,Wrocław,Poznań,Gdańsk,Szczecin,Bydgoszcz,Lublin, Katowice,Białystok,Olsztyn,Gdynia,Bytom,Rybnik,Tychy,Bielsko-Biała,Zabrze, Gdynia,Częstochowa,Radom,Sosnowiec,Toruń,Kielce,Gliwice,Rzeszów,Gorzów Wielkopolski,Ruda Śląska,Dąbrowa Górnicza,Elbląg,Płock