Forever Bee Pollen | Pyłek Pszczeli Forever

Forever Bee Pollen | Pyłek Pszczeli Forever

1 Opinii
79,84 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Pyłek Pszczeli Forever - Forever Bee Pollen

 

Pyłek Pszczeli Forever to suplement diety, które dedykowany jest tym wszystkim osobom, które pragną w naturalny sposób wspierać swój organizm.

Niezwykłe właściwości pyłku pszczelego

Pyłek pszczeli jest jednym z najzdrowszych produktów, jakie pozyskujemy od natury. Liczne właściwości odżywcze i lecznicze sprawiają, że od wieków wykorzystywany jest w medycynie i kosmetyce. Doskonale uzupełnia dietę w szeroki wachlarz aminokwasów, biopierwiastków i witamin. Skutecznie odtruwa organizm, podnosi jego odporność, działa antydepresyjnie i uspokajająco. Ponadto pyłek wykazuje silne działanie przeciwmiażdżycowe, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Jest też cudownym remedium na problemy skórne. Odżywia, odmładza i skutecznie regeneruje.

Gwarancja jakości Forever

Pyłek Pszczeli Forever Living to produkt pozyskiwany prosto z ula. A ponieważ pszczoły są niezwykle wymagające i wybierają jedynie najczystsze pyłki kwiatowe, mamy pewność, że moc zamknięta w tych niezwykłych kapsułkach jest ogromna.
 
Pyłek pszczeli od lat uważany jest za jeden z najzdrowszych produktów naturalnych. A dzięki firmie Forever Living dostępny jest w łatwo przyswajalnej  postaci. 
 

Pyłek pozyskiwany prosto z ula

Pyłek pszczeli to mieszanka pyłku kwiatowego, miodu, nektaru i śliny pszczoły. W takiej postaci gromadzony jest w ulu, gdzie służy pszczołom za pożywienie. Aby zachować wszystkie zawarte w nim składniki, firma Forever wybiera go za pomocą specjalnych narzędzi, a następnie w warunkach laboratoryjnych zamyka jego skład w tabletkach. Dzięki temu Pyłek Pszczeli Forever jest tak skuteczny w działaniu.  
 
Doskonale trawiony i przyswajany przez ludzi organizm, pszczeli pyłek jest prawdziwym skarbem natury. Wystarczy jedna tabletka dziennie, aby szybko poczuć poprawę nie tylko zdrowia i kondycji skóry, ale też ogólnego samopoczucia.
 
Pyłek pszczeli jest naturalną skarbnicą substancji odżywczych. W rezultacie korzystnie wpływa na zdrowie i sprzyjająco wpływa na wygląd skóry. W jego zestawie odkryjesz wszystkie witaminy z grupy B, a także witaminy C, D, E, K, beta karoten (źródło witaminy A) i liczne mikro- i makroelementy, enzymy i koenzymy, nienasycone kwasy tłuszczowe, związki flawonoidowe, białka i 22 aminokwasy – w tym 8 zasadniczych, jakich system człowieka niestety nie wytwarza. Bardzo ważne jest to, że pyłek jest łatwo trawiony i przyswajany przez ludzki organizm.
 
Forever Bee Pollen, czyli pyłek pszczeli Forever jest gromadzony w specjalnie do tego opracowanych kolektorach ze stali nierdzewnej. Produkt ten jest stanowi skarbnicę substancji odżywczych oraz kompozycję wielu ważnych składników. Forever Bee Pollen nie zawiera w sobie konserwantów ani sztucznych aromatów.
 
Pszczoły będąc „miernikami” nieskazitelności otoczenia, selekcjonują z niego zaledwie to, co jest w nim najzdrowsze. Jest to najlepsza gwarancja jakości pszczelich wyrobów!
 
 
Forever Bee Pollen
  • Doskonały suplement prosto z ula
  • Wpływa na urodę skóry
  • Wzmacnia nasze zdrowie
 
opakowanie - 100 tabletek

Szczegóły

Opinie (1)

1 Opinie

ocena produktu
Brany razem z mleczkiem pszczelim daje super efekt w postaći dobrego samopoczucia
dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń