• Nowy
Forever Alofa Fine Fragrance 30 ml

Forever Alofa Fine Fragrance 30 ml

199,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Forever Alofa Fine Fragrance to wyjątkowy zapach, który honoruje założyciela Forever, Rexa Maughana, i jego przywiązanie do wysp Samoa. Otul swoje zmysły mocą i miłością Samoańczyków.

Alofa to po samoańsku miłość – słowo to jest ściśle wplecione w Forever przez Rexa, który często powtarzał, że „siłą Forever jest siła miłości”.

Forever Alofa Fine Fragrance przekazuje to poczucie miłości poprzez urzekający aromat, skomponowany specjalnie dla Forever. Złożona receptura łączy starannie dobrane składniki roślinne, które zachwycają. Nuty kwiatowe, takie jak słodki jaśmin, przeplatają się z rześkimi cytrusami i ciepłym aromatem drzewa sandałowego, tworząc elegancki zapach.

Nie tylko aromat jest zachwycający, ale i opakowanie. Flakon Forever Alofa Fine Fragrance został zaprojektowany w przemyślany sposób. Widnieje na nim tradycyjna grafika kulturowa, stworzona przez samoańskiego artystę, która odzwierciedla prawdziwe znaczenie alofa.

Starannie skomponowany zapach doskonale uzupełni zarówno stylizację codzienną, jak i odświętną. Poczuj siłę miłości z Forever Alofa Fine Fragrance.

  • Roślinna kompozycja nut kwiatowych, cytrusowych i ciepłych
  • Unikalny i elegancki
  • Doskonały na każdą okazję

Szczegóły

Opinie (0)

Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń