Forever Clean 9 Wanilia - Żurawina

Forever Clean 9 Wanilia - Żurawina

637,61 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Forever Clean 9 jest podstawowym programem systemu Forever F.I.T.. Jego głównym zadaniem jest oczyszczenie organizmu z toksyn przy jednoczesnej redukcji zbędnych kilogramów. Jest to możliwe, dzięki wyjątkowym składnikom dobranym do każdego elementu zestawu.

Główne zasady podczas programu:

W trakcie stosowania programu należy pić, co najmniej 8 – 10 szklanek wody dziennie. Jedzenie warzyw i owoców jest dozwolone w umiarkowanych ilościach, z soli natomiast należy zrezygnować całkowicie. Te podstawowe zasady sprzyjają wypłukiwaniu toksyn z organizmu.

Efekty programu:

Nadmiar nagromadzonych w organizmie toksyn powoduje, że wartościowe substancje odżywcze, które dostarczamy do organizmu nie wchłaniają się prawidłowo. Po pozbyciu się ich jesteśmy, więc w stanie lepiej zadbać o swoje zdrowie i wzmocnić nasze ciało. Zauważalnymi efektami jest poprawa wyglądu i ogólnego samopoczucia. Po skończeniu programu poczujemy również zdecydowanie większą ilość energii, na co dzień.

Zestaw Forever C9 zawiera:

  •  Forever Aloe Berry Nectar – 2 sztuki – sok o pojemności 1 litra; oczyszcza z toksyn i wspiera trawienie;
  •  Lite Ultra Vanilla – dostarcza wiele witamin i minerałów (wanilia);

 Pakiet C9:

  • Forever Therm – 18 tabletek- naturalne składniki pomagające w redukcji tłuszczu;
  • Forever Fiber – 9 saszetek – zawiera 4 rodzaje błonnika;
  • Forever Garcinia Plus – 54 kapsułki – wspomagają odchudzanie, regulując etnogenezę
  • Broszura.

Załączona broszura pozwala kontrolować przebieg programu, a także zawiera dodatkowe informacje przydatne do prawidłowego przeprowadzenia go.  Znajdziemy w nim łatwe w przygotowaniu przepisy potraw, które wzmocnią efekty programy C9. Oprócz tego znajdziemy miejsce, gdzie należy zanotować swoją wagę i obwody poszczególnych części ciała przed rozpoczęciem, a także w kolejnych dniach, pozwala to łatwo dostrzec efekty.

Producent poleca również zainstalowanie darmowej aplikacji C9, która podczas trwania programu będzie dostarczała nam dodatkowe informacje, będziemy mieli również dostęp do asystenta przez ten cały czas.

Szczegóły

Opinie (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń