Forever Focus

Forever Focus

2 Opinii
435,91 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Forever Focus posiada specjalnie opracowaną formułę, dzięki czemu nie tylko zwiększa koncentrację, ale też dodaje energii. Dlatego jest to świetny wybór dla osób, które chcą usprawnić pracę umysłu i zwiększyć produktywność. Forever Focus doskonale sprawdzi się w przypadku studentów, seniorów czy też sportowców.

Codzienna praca o charakterze intelektualnym może być dla niektórych osób ogromnym wyzwaniem. Zwłaszcza że w dzisiejszych czasach na pracę poświęcamy coraz więcej czasu, a jej wykonywanie wiąże się z coraz większą rutyną i schematycznością. W tych warunkach ludzki mózg potrzebuje odpowiedniego wspomagania, by móc pracować na wysokich obrotach jak najdłużej. Świetnym rozwiązaniem jest Forever Focus  - nowoczesny preparat, zawierający wszystko to, co dla naszego układu nerwowego najważniejsze.

Forever Focus  - skuteczne wspomaganie mózgu

Forever Focus to preparat, którego skład w najwyższym stopniu odpowiada potrzebom osób, których praca wymaga ciągłej i niezakłóconej koncentracji. Jest bogaty w witaminy z grup B (B6 i B12), które związane są z właściwym funkcjonowaniem naszego układu nerwowego, a których niedobory są jedną z najczęstszych przyczyn problemów z koncentracją. Forever Focus zawiera również odpowiednio wybrane wyciągi roślinne, które nie tylko korzystnie wpływają na skupienie, ale również pozwalają na utrzymanie dobrego nastroju i motywacji do pracy. Skład preparatu uzupełniają równie ważne dla prawidłowego działania mózgu cynk i L-tyrozyna.
 
• Witaminy B6 i B12 przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego
• Witaminy B6, B12 i kwas pantotenowy przyczyniają się do zmniejszania znużenia i zmęczenia
• Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie
• Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych
• Różeniec górski pomaga sprawnie funkcjonować w sytuacjach stresowych.
• Bakopa drobnolistna i miłorząb japoński pomagają  utrzymać dobrą pamięć w dojrzałym
wieku.

Szczegóły

Opinie (2)

2 Opinie

ocena produktu
swietny suplement
dnia

ocena produktu
Bardzo dobry długo czekałam na taki produkt i w końcu jest!
dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń