forever ivision

Forever iVision

178,17 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Forever iVision z Lutemax 2020

 

Oczy podobnie jak inne ludzkie organy z czasem ulegają osłabieniu. By nieco je wzmocnić, potrzebna jest suplementacja. Forever iVision to strzał w dziesiątkę, bo on doskonale je chroni i dostarcza im mnóstwa potrzebnych witamin.

Forever iVision powstał na bazie ekstraktu z borówki i naturalnej witaminy A. One jak można się domyślić, wspierają prawidłowe widzenie i są kluczowym elementem profilaktyki oczu. Forever iVision zawiera również dużo luteiny. Ona nie tylko wspiera mocny wzrok, ale i pomaga oczom radzić sobie skutecznie z niebieskim światłem, tak by nie oddziaływało na nią destrukcyjnie. Luteina wspiera funkcjonowanie plamki żółtej, a ona jest kluczowa w rozróżnianiu na przykład kolorów.

Forever iVision to nie tylko luteina, ale i karotenoidy. One dbają o to, by wolne rodniki nie uszkadzały oka i podobnie jak luteina troszczą się o plamkę żółtą. Opakowanie Forever iVisionu zawiera także spore ilości cynku. Pierwiastek ten odpowiada za lepsze wchłanianie witaminy A- więc pośrednio także przyczynia się do lepszej pracy i regeneracji oczu. Zaletą Forever Ivisionu jest to, że starcza na długi czas i nie kosztuje zbyt wiele.

Szczegóły

Opinie (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń