Forever Aloe MSM Gel

Forever Aloe MSM Gel

1 Opinii
137,16 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Aloe MSM Gel - Aloesowy żel kojąco-regenerujący z biosiarką, również jak pozostałe artykuły pielęgnacyjne Forever Living Products, posiada znaczną ilość czystego miąższu Aloe vera.

 
Ma to duży wpływ na działanie oraz przyswajanie tego fenomenalnego artykułu przez ludzką skórę.
W Aloe MSM Gel miąższ z liści aloesowych powiązano z dimetylosulfonem (MSM) – organicznym kompozytem siarki, jaka jest niezbędna do odpowiedniego działania niejako wszelkiej człowieczej komórki. To właśnie w stawach (tkanka chrzestna) i w tkance całkowitej mieści się najwięcej tego elementu w formie organicznej. MSM jest substancją powszechnie występującą w przyrodzie.
 
Nasz ustrój korzysta z tego związku, w charakterze zarzewia biosiarki. Wielu żyjących obecnie ludzi ma niedostatki tego elementu i wynikające z tego kłopoty z kręgosłupem i stawami (tzw. bóle korzonkowe lub stawowe). Przyrodnicze własności cnotliwego miąższu aloesowego powodują, iż biosiarka penetruje nadzwyczajnie gruntownie w tkanki, a jej funkcjonowanie regeneracyjne jest wzmocnione życiodajnymi komponentami aloesu. Co więcej domieszka ekstraktów z kory wierzby i z liści drzewa herbacianego i mącznicy medycznej ma wyjątkowo istotne znaczenie pomocnicze.
 
 
Główne składniki:
 
Miąższ Aloe barbadensis, woda dejonizowana, gliceryna, wyciąg z mącznicy lekarskiej, liść drzewa herbacianego, rozmarynu, kory białej wierzby, alantoina, tokoferol (naturalna witamina E), kwas askorbinowy (witamina C)
 
 
Działanie - szczególności aloesowego żelu kojąco-regenerującego:
 
  • Uzupełnia ubytki siarki organicznej.
  • Łagodzi objawy wynikające z deficytu biosiarki.
  • Dzięki penetracyjnym właściwosciom miąższu aloe vera dociera w głąb tkanek.
  • W przypadku niedogodności stawowych zapewnia doraźną ulgę
  • Koi stany zapalne powstałe na tle łojotoku skóry.
  • Wpływa korzystnie na dobrą kondycje skóry 

Jak stosować:
 
Aloe MSM Gel Forever należy nanieść na skórę bezpośrednio nad miejscem, jakie powoduje nam problem i nieco masując pomóc komponentom wchłonąć się w głąb tkanek. W razie potrzeby czynności te wolno ponowić. Substancje aloesowe pomagają dotrzeć zarówno biosiarce, jak i innym składnikom w pobliże miejsca, które potrzebuje ukojenia i regeneracji, to znaczy mamy tu do czynienia z nadzwyczaj funkcjonalnym funkcjonowaniem lokalnym. Rezultaty użytkowania żelu aloesowego z biosiarką organiczną najszybciej ujrzeć można np. na dłoniach, gdzie stawy są bardzo delikatne i położone płytko pod skórą.
 
Opakowanie:
118 ml

Szczegóły

Opinie (1)

1 Opinie

ocena produktu
Bardzo dobrze działa na stawy i chrząstki. ..
dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń