Forever Hydrating Cleanser

Forever Hydrating Cleanser

156,55 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Infinite by Forever hydrating cleanser

 
Liczne substancje odżywcze i aktywne składniki naturalne sprawiają, że Infinite by Forever hydrating cleanser to nie tylko idealny produkt oczyszczający, ale także doskonały kosmetyk pielęgnacyjny. To produkt dedykowany tym, którzy lubią kosmetyki o kompleksowym działaniu. Po co zadowalać się wyłącznie porządnym oczyszczaniem twarzy skoro przy okazji można działać przeciwstarzeniowo? Dogłębne oczyszczenie, optymalne nawilżenie i skuteczna walka z oznakami starzenia to szereg działań mleczka oczyszczającego Infinite by Forever.
 
Wiele kobiet zauważa, że zaraz po oczyszczeniu twarzy i przed nałożeniem innych kosmetyków pielęgnacyjnych, cera jest bardzo napięta, podrażniona i sucha. Dzieje się tak, ponieważ wiele kosmetyków oczyszczających opiera się na alkoholu i innych substancjach drażniących. Aby uniknąć podrażniania cery i jej przesuszania, do skomponowania unikalnej formuły naszego mleczka oczyszczającego postanowiliśmy wykorzystać wyłącznie naturalne składniki o potwierdzonych właściwościach oczyszczających i pielęgnacyjnych.
 
Mleczko spełnia swoje główne zadanie tak dobrze, dzięki wykorzystaniu oleju słonecznikowego. Kwas linolowy i witaminy E zawarte w tym oleju wspierają naturalne lipidy skóry, co przekłada się na skuteczne rozbijanie zanieczyszczeń zgromadzonych na twarzy. Hipoalergiczne kokosowe kwasy tłuszczowe podtrzymują produkcję olejów skórnych, dzięki czemu twarz po oczyszczeniu jest bardzo czysta bez niekomfortowego uczucia suchości. Tak oczyszczona skóra twarzy jest doskonale przygotowana do absorpcji substancji odżywczych nakładanych wraz z pozostałymi kosmetykami pielęgnacyjnymi.
 
Główne składniki pielęgnacyjne zawarte w mleczku to miąższ Aloe barbadensis, ekstrakt jabłkowy i aminowe kwasy jabłkowe. Wspólnie sprawiają, że skóra jest idealnie nawilżona i nawodniona, a mleczko oczyszczające skutecznie przeciwdziała efektom starzenia się skóry.
 
Poza tym mleczko jest bardzo wydajne, a lekka formuła sprawia, że zanieczyszczenia można usunąć delikatnie i szybko.
 

Szczegóły

Opinie (0)

Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń