Firming Serum - Infinite by Forever

Firming Serum - Infinite by Forever

272,30 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Infinite by Forever – firming serum

 
Skuteczna i w pełni naturalna ochrona skóry przed starzeniem? Z Infinite by Forever – firming serum to naprawdę możliwe. Ten unikalny na rynku kosmetyk zawiera wysoko skoncentrowane substancje aktywne zaczerpnięte z natury i w warunkach laboratoryjnych połączone w postaci doskonale wchłaniającego się kremu.
 
Aloesowe love
 
Aloes od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem kosmetologów. I z pewnością nie jest to zainteresowanie przypadkowe. Jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Niczym tarcza chroni skórę przed wolnymi rodnikami, które skutecznie potrafią uszkadzać jej DNA. Będąc jednym z podstawowych składników serum Infinite by Forever, aloes wspomaga procesy detoksykacji i regeneracji skóry, wygładzając płytkie zmarszczki i przywracając skórze sprężystość.
 
Siła kwasu hialuronowego
 
Również jego obecność w serum nie jest przypadkowa. Jego zhydrolizowana postać chroni skórę przed utratą wody, a także przed szkodliwym działaniem bakterii oraz substancji chemicznych. Co więcej, kwas połączony w warunkach laboratoryjnych z aloesem doskonale chroni naczynka krwionośne przed mikrourazami oraz rozszerzaniem, a także wykazuje silne działanie kojące i wygładzające.
 
Bogactwo ekstraktu drożdżowego
 
Doskonałym dopełnieniem kwasu i aloesu jest bogaty w białko oraz wachlarz witamin i minerałów ekstrakt drożdżowy. Jego bogaty skład i wysokie stężenie substancji aktywnych biologicznie sprawiają, że działa on na wielu poziomach. Doskonale detoksykuje, oczyszcza i rewitalizuje. Co więcej, pobudza skórę do produkcji i syntezy kolagenu, a także naturalnych procesów ochronnych.
 
Tylko naturalne składniki
 
Infinite by Forever – firming serum to preparat składający się wyłącznie z substancji naturalnych. W laboratoriach opracowano natomiast ich optymalne proporcje oraz stężenie. Dzięki temu serum tak perfekcyjnie koncertuje się na skórze, przynosząc jej natychmiastową ulgę i odnowę. Regularne stosowanie skutecznie zastępuje drogie zabiegi kosmetyczne, utrzymując skórę w doskonałej kondycji przez lata.

Szczegóły

Opinie (0)

Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń