Forever Calcium

Forever Calcium

1 Opinii
125,67 zł
Brutto

Unikalna formuła łatwo przyswajalnego wapńia z witaminą D i magnezem

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Forever Calcium  jest formułą bazującą na cytrynianie wapnia, jaki stanowi znakomite źródło wapnia.

 
W Forever Calcium znajdziesz też dużo witaminy D oraz magnezu, innymi słowy dwa komponenty o kluczowym znaczeniu dla harmonijnego i perfekcyjnego absorbowania wapnia.
 
Wapń jest jednym z najważniejszych minerałów budujących Twój organizm. Stanowi w ogólnych zarysach 2% masy ciała! A niespełna 99% tego substratu wznosi człowieczy układ kostny (w tym także Twoje zęby), a pozostała ilość gwarantuje zgodne funkcjonowanie krwi, komórek nerwowych i innych tkanek. Deficyt wapnia wywołuje problemy z tworzeniem i regeneracją kośćca i zaburzenia przewodzenia bodźców nerwowych, pracy mięśni, krzepliwości krwi i emitowania poniektórych hormonów, np. insuliny. Według najnowszych badań ponad 75% żyjących obecnie ludzi w swojej dziennej diecie konsumuje kategorycznie za mało wapnia.
 
Efektywne dostarczanie deficytów tego pierwiastka polega na wprowadzaniu wapnia do systemu razem z innymi substancjami (przede wszystkim witaminą D3 i magnezem), jakie gwarantują jego kompletne wchłanianie i optymalne biologiczne zagospodarowanie.
 
Forever Calcium jest artykułem, którego potrzebujesz! W suplemencie skontaminowano wapń z magnezem i witaminą D3 w znakomitych proporcjach. Co więcej optymalne przyswajanie wapnia jest zagwarantowane przez jego nieorganiczno-organiczne scalenie (cytrynian wapnia).
 
Systematyczne i dzienne przyjmowanie Forever Calcium umożliwi Ci urodziwe zęby, silne kości i lepsze funkcjonowanie przemiany materii i układu nerwowego.
 
  • Łatwo przyswajalny wapń z witaminą D i magnezem
  • Pomaga wzmacniać kości i zęby
  • Świetne dopełnienie codziennej diety w wapń, często zbyt ubogiej w ten istotny pierwiastek
 
Cena za opakowanie - 90 tabletek

Szczegóły

Opinie (1)

1 Opinie

ocena produktu
dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń