Forever Vitolize Woman

Vitolize Woman - dla kobiet

1 Opinii
166,24 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Zapomnij o dyskomforcie związanym z PMS i menopauzą, jaki jest wywołany transformacjami hormonalnymi, jakie następują w Twoim organizmie.

 
Proponujemy efektywne rozwiązanie na umorzenie skutków podobnych zmian, przez prędkie urozmaicenie diety w konkretne substraty.
 
W trosce o Twój komfort i z myślą o żeńskich potrzebach, sporządziliśmy Vitolize. Jest to kompozycja zasobna w antyutleniające witaminy i minerały i czynniki pochodzące z ziół i owoców.
 
Proponujemy rewelacyjną kompozycje pierwiasteków roślinnych!
 
W skład Vitolize  wchodzą sproszkowane jabłka, jagody cytryńca i passiflora. Cytryniec chiński (Schizandra chinensis) od wieków jest doceniany za wspierający wpływ na równowagę hormonalną i poprawę samopoczucia i całkowitego komfortu zdrowotnego. Na dodatek jest to adaptogen i silny antyoksydant. Wymienione substraty roślinne na dodatek okrasiliśmy sproszkowaną żurawiną. Nasza zastrzeżona technologia sprawia, iż żurawina jest ochraniana przed zniszczeniem przez kwasy występujące w żołądku.
 
Wyśmienita kompozycja substancji troficznych Vitolize  co więcej posiada kompozycję substancji pożywnych, zaprojektowaną z myślą o podtrzymywaniu stabilności hormonalnej i poprawianiu zdrowia kobiet. Stres i przeróżnego typu leki, w tym także środki antykoncepcyjne, mogą poważnie osłabić równowagę hormonalną w żeńskim organizmie.
 
  • witamina B6 przyczynia się do regulacji działalności hormonalnej
  • Witamina D tymczasem wspiera absorbowanie istotnych dla zachowania dorodnych kości wapnia i fosforu
  • witamina C zwiększa wchłanianie tak bardzo potrzebnego każdej kobiecie żelaza. 
  •  
Efektywne witaminy scalono z opatentowaną formą żelaza, czyli minerałem szalenie istotnym dla działania kompletnego układu krwionośnego. Zastosowano je w gorliwie takich proporcjach, ażeby zagwarantować perfekcyjne i wszechstronne wsparcie.
 
Cena za - 120 szt

Szczegóły

Opinie (1)

1 Opinie

ocena produktu
ssuuuperr
dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń