Forever Fields of Greens

Fields of Greens | Pola Zieleni

2 Opinii
65,00 zł
Brutto

Źródło antyutleniaczy i chlorofilu, których może Ci brakować

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Fields of Greens - zawiera sproszkowane liście zielonego jęczmienia, pszenicy i lucerny.

 

Forever Fields of Greens - Pola Zieleni Forever to unikalne na rynku połączenie najzdrowszych roślin zielonolistnych, miodu oraz pieprzu Cayenne. Dzięki temu każda tabletka to prawdziwa bomba witamin, minerałów, a także beta karotenu i chlorofilu.
 
Moc zielonych warzyw
Zielonolistne warzywa to jeden z elementów, których nie powinno brakować w codziennej diecie człowieka. To w nich znajduje się chlorofil, nie przez przypadek nazywany płynnym słońcem. Tak, jak słońce daje życie wszystkim istotom, tak chlorofil jest potrzebny do prawidłowego funkcjonowania organizmu na każdym jego poziomie. Dlatego też Forever Fields of Greens jest tak skutecznym i zdrowym suplementem diety.
 
Skuteczność działania
Tą Forever Living Fields of Greens zawdzięcza optymalnym dawkom poszczególnych produktów i stężeniu zawartych w nich składników odżywczych. Aby była ona jak najwyższa, zboża zbierane są w okresie, gdy poziom chlorofilu, beta karotenu oraz witamin i minerałów jest maksymalny. Miód i pieprz dodawane są natomiast w takich proporcjach, aby potęgować działanie roślin zielonych i je dopełniać.
 
Odpowiednia przyswajalność
Nie łatwo jest zamknąć w jednej tabletce takie bogactwo składników odżywczych. A jeszcze trudniej jest sprawić, że organizm będzie w stanie je przyswoić. W laboratoriach Forever udało się to jednak osiągnąć. Liofilizowane liście zbóż i optymalne proporcje wszystkich składników sprawiają, że doskonale wchłaniają się one z przewodu pokarmowego.
 
Kompleksowe działanie
Unikalna formuła sprawia, że Forever Fields of Greens jest suplementem o korzystnym działaniu. Poza tym pomaga hamować procesy starzenia, wspiera regenerację i zachowanie równowagi. 
 
• Jęczmień posiada właściwości antyoksydacyjne
• Lucerna utrzymuje w zdrowiu dolne drogi moczowe, działa pozytywnie na trawienie i pomaga zachować prawidłowy poziom glukozy we krwi
• Z dodatkiem miodu
 
 
Cena - 80 tabletek
 

Szczegóły

Opinie (2)

2 Opinie

ocena produktu
Niestety w moim przypadku produkt spowodował zwiększenie łaknienia.
dnia

ocena produktu
Polecam te pola zieleni , pomogły mi na stany owrzodzenia żołądka.
dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń