Forever Nature-Min

Forever Nature-Min

1 Opinii
98,00 zł
Brutto

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Forever Nature-Min - minerały z dna morskiego

 

W dzisiejszych czasach, kiedy panuje coraz większa moda na spożywanie produktów wysoko przetworzonych technologicznie, nasze kości i stawy są w coraz gorszym stanie z uwagi na fakt, iż nie dostarczamy im wystarczającej ilości minerałów do odpowiedniego funkcjonowania. Liczne badania wskazują, że przyzwyczajenia żywieniowe ludzi na całym świecie sprzyjają rozwojowi różnego rodzaju chorób, a nieodpowiednie odżywianie ma bezpośredni wpływ na osłabienie kości i stawów. 
 

Forever Nature-Min - fantastyczny, wysoko przyswajalny suplement diety

Forever Living Products opracowało nowoczesny suplement diety o nazwie Forever Nature-Min, który został przygotowany jedynie na bazie naturalnych składników i gwarantuje wręcz 100% wchłanialność. Podstawę receptury suplementu stanowi montmorylonit, czyli geologiczne złoża osadowe. To właśnie one przed milionami lat stanowiły dno prehistorycznego oceanu oraz chelat roślin morskich.
 

Forever Nature-Min - jego skład i działanie

Suplement diety zawiera minerały jedynie naturalnego pochodzenia, które idealnie wpływają na poprawę kondycji włosów, paznokci, zębów oraz kości. Produkt bogaty jest w takie substancje jak: selen, mangan, wapń i fosfor, żelazo, cynk, jod, magnez oraz miedź. Suplement doskonale pomaga w odzyskaniu odpowiedniej kondycji, świetnie przyczynia się do poprawy funkcjonowania układu odpornościowego, a także pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Dodatkowo Minerały Nature-Min przyczynia się również do poprawy funkcjonowania układu nerwowego człowieka. 
 
Częstokroć korzystamy z wyrobów wysoko przetworzonych technologicznie, konserwowanych i oczyszczonych z przyrodniczych substancji balastowych (np. mąka bez śladu otrąb, które są głównym źródłem substancji odżywczych w ziarnach zbóż).
 
Mangan – wpływa na zdrowie kości.
 
Selen – ułatwia ochronić zdrowe włosy i paznokcie.
 
Wapń i fosfor – są przydatne do utrzymania kości i zębów w dobrym stanie.
 
Żelazo, jod i cynk – przyczyniają się do odpowiedniego działania systemu immunologicznego. Dodatkowo cynk wpływa także pozytywnie na stan skóry, włosów i paznokci.
 
Magnez – dopomaga redukować odczucie wyczerpania i znużenia.
 
Miedź – odgrywa istotną rolę we należytym działaniu układu nerwowego.
 
  • posiada minerały naturalnego pochodzenia
  • Pomaga uzupełnić dietę w czynniki mineralne
  • Minerały zawarte w artykule przyczyniają się do wzmocnienia kości, zębów, paznokci i włosó
  • Nature-Min charakteryzują sie szalenie wsyoką wchłanialnością
 
Cena za opakowanie - 180 tabletek 
 

Szczegóły

Opinie (1)

1 Opinie

ocena produktu
Bardzo dobre minerały które całkowicie sie przystają w organizmie.
dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń