Forever Lite Ultra

Forever Lite Ultra Waniliowy

1 Opinii
129,99 zł
Brutto

odżywczy koktail witamin, minerałów, protein i węglowodanów

Dostawa od 5,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Odżywka białkowa Forever Lite Ultra

 
Odżywka Forever Lite Ultra to prosty w przygotowaniu koktajl o wysokiej zawartości białka, przede wszystkim sojowego. Produkt jest zaliczany do tych do specjalnego przeznaczenia żywieniowego i zapewnia smaczny posiłek o smaku waniliowym. 

Dla kogo produkt ten będzie odpowiedni? Kto powinien się na niego zdecydować?

Na pewno produkt ten jest dla każdego, kto chce prowadzić zdrowy tryb życia, ale i dla osób, które trenują i podejmują intensywny wysiłek fizyczny. Forever Lite Ultra dostarcza organizmowi ogromną dawkę niezbędnych witamin, aminokwasów oraz składników mineralnych- czyli wszystkiego tego, co niezbędne. Dzięki temu pomaga w budowaniu mięśni, które mogą być spalane razem z tłuszczem, szczególnie w momencie, kiedy stosujemy dietę niskokaloryczną. Zawartość izolatu powoduje, że produkt natychmiastowo się wchłania, a co ważne- daje uczucie sytości, na czym często także bardzo nam zależy. 
 
Produkt ten jest jednak odpowiedni nie tylko dla sportowców, osób odchudzających się i lubiących aktywność fizyczną. To także doskonały sposób uzupełniania niedoborów pokarmowych u osób w rekonwalescencji po pobycie w szpitalu, kiedy najważniejsze jest prawidłowe żywienie, odbudowa kości, mięśni, stawów i skóry. 
 
Jeden shake zastępuje jeden pełnowartościowy posiłek i nie obciąża energetycznie organizmu. Forever Lite Ultra jest także odpowiedni dla wegetarian, a także dla osób, które nie tolerują laktozy.
 
Koktajl Forever Lite Ultra to smaczne oraz doskonałe wzbogacenie twojego zdrowego stylu życia Forever. Dzięki wysokiej zawartości białka (sojowego) przyczynia się do przyrostu i utrzymania masy mięśniowej.
 
Codzienna porcja pysznego koktajlu Odżywka Forever Lite Ultra przyrządzona dokładnie z instrukcją z chudym mlekiem, dostarcza nam cennych witamin i minerałów (ilości w tabelkach). Forever Lite Ultra dostarcza również osiemnaście ważnych aminokwasów.
 
opakowanie : 375 gr
 
Białko Forever Lite Ultra:
 
Dostępne smaki: wanilia oarz czekolada

 

  • Niska zawartość węglowodanów
  • Zapewnia wielu korzystnych witamin i minerałów
  • Naturalny aromat
 

Szczegóły

Opinie (1)

1 Opinie

ocena produktu
Doskonały produkt! Polecam
dnia

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń